Özel Bursa Teknoloji Fen Koleji

Yönetim

Mustafa Naci Atış

Yönetim Kurulu Başkanı

1950 yılında Bursa’nın Dağyenice köyünde dünyaya geldi. 1989-1999 yıllarında iki dönem İl Genel Meclisi ve İl Daimi Encümen Üyeliği ile Bursa İl Eğitim Komisyonu Başkanlığı yaptı. Bursa’nın 17 ilçesindeki devlet okullarının kuruluş ve inşasında aktif olarak görev aldı.

1995 yılında Kültür Özel Eğitim A.Ş’yi ve Bursa Kültür 2000 Dershanelerini kurdu. 2002 yılında Bursa’ya Özel Bursa Kültür Okullarını kazandıran Naci Atış, bu kuruluşların Yönetim Kurulu Başkanlıklarını yürüttü.

2015 yılında dershanelerin dönüşümü ile Kültür Özel Eğitim A.Ş bünyesi; 3 Kültür Temel Lisesi, 2 Kültür Temel Ortaokulu, 2 Kültür Özel Öğrenim Kursu ve 1 Kültür Etüt Eğitim Merkezi ile eğitim faaliyetlerini sürdürdü.

2017-2018 eğitim-öğretim yılında “Kodlanan Değil, Kodlayan Bir Gelecek” sloganı ile Dünya’nın gelişmiş ülkelerinde revaçta olan Teknoloji-Fen tabanlı okul modelini açan Naci Atış, yeni değerlerin öncülüğünü Bursa’ya taşımanın ve yenilikleri yaşatmanın haklı gururu ile Bursa’da eğitim sektörüne hizmet etmeye devam etmektedir.

15

Önder Özdemir

Ortaöğretim Eğitim Koordinatörü

1973 yılında Artvin’in Yusufeli ilçesinde dünyaya geldi. Sakarya Üniversitesi Sosyoloji Bölümü eğitimini tamamlayan Önder Özdemir, MEB bünyesinde Rehberlik Uzmanlığı ve Eğitim Yönetimi alanında eğitimler aldı.

2002-2004 yılları arasında özel bir lisede rehberlik uzmanı olarak görev yaptı. 2004 yılında rehberlik uzmanı olarak başladığı Kültür Dershanesi’nde 2005 yılından itibaren İstanbul dışındaki şubelerinin rehberlik koordinatörlüğü görevini de yürüttü.

2007 yılında Osmangazi Kültür Dershanesi Şube Müdürü olan Önder Özdemir, 2008-2012 yılları arasında Kültür Dershanesi Bursa Bölge Müdürü görevini de yürüttü.

2015 yılında dershanelerin dönüşümü ile Osmangazi Kültür Temel Lisesi’nde müdürlük görevine başlamıştır.

2019 yılından itibaren Kültür Özel Eğitim A.Ş bünyesinde kurulan, Özel Teknoloji Fen Kolejinde Lise Eğitim Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

17

Müge Düşmez

İlkokul Müdürü

1969 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde eğitimini tamamladı. 1994 yılında MEB’de sınıf öğretmeni olarak İstanbul’da gönül verdiği öğrencileri ile buluşarak göreve başladı.

Öğretmenlik mesleğine memleketi Gemlik’te devam eden Müge Düşmez, 2006 senesinde Milli Eğitim Bakanlığı görevinden istifa edip, deneyimini özel okul tecrübesiyle birleştirmek adına Kültür Özel Eğitim A.Ş bünyesine katıldı.

Çalışmayı ve çalışma hayatını seven, öğrencileri ile birlikte olmaktan keyif duyan Müge Düşmez, sınıf öğretmenliğinin ardından Kültür Okullarında yöneticiliğe başladı. 2016 yılında kurumdan kendi isteği ile ayrıldı ve 2017 itibari ile Kültür Özel Eğitim A.Ş bünyesinde kurulan, Özel Teknoloji Fen Koleji Okul Müdürü görevini yürüttü.

2019 yılından itibaren Özel Teknoloji Fen Kolejinde İlkokul ve Ortaokul Müdürü olarak görevini yürütmektedir.

18

Kadir Bircan

Lise Müdürü

1976 yılında Bursa’nın Gürsu ilçesinde dünyaya geldi. Uludağ Üniversitesi Fizik Bölümünde eğitimini tamamlayan Kadir Bircan, 1998 yılında meslek hayatına Bursa’nın çeşitli özel kurumlarında Fizik Öğretmenliği yaparak başlamıştır.

2007 yılında Kültür Özel Eğitim A.Ş bünyesine katılmış ve Fizik Öğretmeni olarak 10 yılını öğrencilerine adamıştır.

2009 yılında Nilüfer Kültür Dershanesi Şube Müdürü olan Kadir Bircan eğitim hayatındaki yenilikçi, analitik düşünme becerisi ve idealist tutumu ile öğrencilere değer katmaya devam etmektedir. 2015 yılında dershanelerin dönüşümü ile Nilüfer Kültür Temel Lisesi’nde müdürlük görevine başlamıştır. 2019 yılından itibaren Kültür Özel Eğitim A.Ş bünyesinde kurulan, Özel Teknoloji Fen Kolejinde Lise Okul Müdürü olarak görevini yürütmektedir.

20
 KVKK Aydınlatma Metni   Ziyaretçi Açık Rıza Metni   KVKK Politikası 
Mersis No:0605005002500092