Bursa Özel Teknoloji Fen Okulları

Duyurular

22.06.2019 1  Orta Lise Slayt

LGS Puanını Al, Bursu Kazan

LGS sonuçları 24 Haziran Pazartesi günü açıklanıyor. Özel Teknoloji Fen Okulları Anadolu ve Fen Lisesine LGS başarısına göre burslu öğrenci alınacaktır. Sınırlı sayıdaki kontenjanımızdan yararlanmak için sizi okulumuza bekliyoruz.

19.06.2019 5  Orta Slayt

Ortaokul Kayıtlarımız Devam Ediyor

SENİN YERİN BURASI Her çocuk kendi içinde muhteşem kabiliyetleri, sınırsız hayalleri, iyi anlaşıldığında mucizevi bir öğrenme gücü taşıyor. “Öğrenemeyen, gelişemeyen, hedefine ulaşması imkansız çocuk yok!” Teknoloji Fen Okulları, yeni nesil eğitim sisteminde öğrencilere önce öğrenmenin ve bilmenin mutluluğunu sunuyor. Kimi çocuk işitsel algısıyla öğrenme sürecini başlatırken, kimi çocuk görsel mesajlarla hafızasını bilgiye açıyor. Çocuğunuzun çok yönlü bir birey olarak yetişmesini ister misiniz? O halde, siz değerli velilerimizi okulumuza bekliyoruz.

19.06.2019 4  İlk Slayt

İlkokul Kayıtlarımız Devam Ediyor

SENİN YERİN BURASI Kapısından adım attığınız andan itibaren; eğitim ve öğretimin doğal bir süreç halinde sürdürüldüğü bir okul hayal edin. Olması gereken de bu değil mi? Koridorlarından sınıflarına, bahçesinden spor alanlarına her noktasında; kainatın bilgi hazinelerinin paylaşıldığı bir okul Teknoloji Fen Okulları... Öğrencilerin sınırsız kaynaktan, üstelik bilgiyi deneyimleyerek öğrendikleri bir okul. Çocuğunuzun çok yönlü bir birey olarak yetişmesini ister misiniz? O halde, siz değerli velilerimizi okulumuza bekliyoruz.

19.06.2019 3  Ana Slayt

Anaokulu Kayıtlarımız Devam Ediyor

SENİN YERİN BURASI Anaokulu sınıflarımızda uyguladığımız eğlenceli bilim derslerinde öğrencilerimizin bilimsel ve teknolojik gelişmelere karşı merak duygularını geliştiriyoruz. Çocuğunuzun çok yönlü bir birey olarak yetişmesini ister misiniz? O halde, siz değerli velilerimizi okulumuza bekliyoruz.

19.06.2019 2  Lise Slayt

Lise Kayıtlarımız Devam Ediyor

SENİN YERİN BURASI Hızlı değişen ve gelişen teknolojileri ile çeyrek asırlık eğitim tecrübesinden yola çıkarak öğrencileri ile buluşturan Özel Teknoloji Fen Okulları, yüksek nitelikli akademik kadrosu ile Türkiye’de örneğine az rastlanan modern teknolojilerle donatılmış, bütüncül bir eğitim ile ÜNİTEK’in kapılarını açıyor! 2019-2020 Eğitim Öğretim döneminde kodlayan bir gelecek için gelin geleceğinizi birlikte kodlayalım.

06.03.2019 6  Ana İlk Orta Lise Slayt

Medicana Sağlık Grubu ile Kurumsal Anlaşma

Medicana Bursa Hastanesi ile imzalanan protokol ile Özel Teknoloji Fen Okulları velileri ve çalışanları sağlık hizmetinden, Medicana Sağlık Grubu çalışanları eğitim hizmetlerinden avantajlı olarak faydalanacaktır.

12.02.2019 7  Ana İlk Orta Lise Slayt

BTSOBİZ Üyeleri ile Kurumsal Anlaşma

Özel Teknoloji Fen Okulları olarak BTSOBİZ üyeleri ile kurumsal anlaşma sağladık.